Tiesiog nepakartojamas: „Rafaelo“ tortas

Paskelbė:
03 Balandžio 2019
Biskvitai

4 kiaušiniai
200g cukraus
65g aliejaus
230g miltų
12g kepimo miltelių

Kremas

1 indelio kondensuoto pieno
200g kambario temperatūros sviesto
450g plakamosios grietinėlės
60g kokosų drožlių

Sulaistymui

200 ml vandens
citrinos sulčių
1 šaukštelio cukraus

Kiaušinius išplakite su cukrumi, kol masė taps šviesi ir padidės. Plakant plona srovele supilkite aliejų, paplakti apie minutę, kad masės susijungtų. Dalimis suberkite persijotus miltus su kepimo milteliais. Atsargiai išmaišyti. Gautą masę supilkite į kepimo formą (dugną išklokite kepimo popieriumi) ir kepkite 180 C įkaitintoje orkaitėje apie 35 minutes.
Biskvitą supjaustyti į tris dalis
Kremui grietinėlę išplakite. Išplaktą grietinėlę padėkite į šaldytuvą. Kondensuotą pieną išplakite su sviestu iki purumo, kol masė pašviesės. Supilkite kokosų drožles, permaišykite ir kremą padėkite į šaldytuvą. Kai abu kremai atvės, išimkite iš šaldytuvo ir sujunkite abu kremus.
Torto sulaistymui vandenyje ištirpinkite cukrų, įspauskite citrinos sultis.
Į tortinę su atsegamu šonu dėkite biskvitą, sulaistykite biskvitą, uždėkite 1/3 kremo. Uždenkite kitu biskvitu, šiek tiek paspauskite, sulaistykite ir vėl užtepkite kremu, uždėkite dar viena biskvitą, sulaistykite ir užtepkite kremu. Šiek tiek kremo pasilikite torto šonų aptepimui.
Suteptą tortą dėkite kelioms valandoms į šaldytuvą, po to išimkite iš tortinės, aptepkite torto šonus kremu ir dekoruokite.
Pasidalinkite receptu!
Pagaminimo laikas:
     Šaltinis:
Регистрация
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно