Sumuštinis
Paskelbė:
01 Vasario 2020
BLT (Bacon, Lettuce, Tomato) sumuštinis yra beveik tobulas, beveik. Iki tobulumo jam trūksta E. Turiu omeny ne skonio stipriklį, o Egg. Nors, kai pagalvoji, kiaušinis iš tiesų pagerina kiekvieno patiekalo skonį – tai kaip ir galima vadinti skonio stiprikliu.

Vienam sumuštiniui reikės:

2 sumuštinių duonos riekių
maždaug trijų šoninės griežinėlių (aš naudojau Iberico de Bellota šoninę; beje nepadauginkit šoninės, nes bus nepatogu valgyti sumušitnį – reikia visą jo paviršiu iškloti šonine, bet nereikia, kad šoninės gabaliukai liptų vienas ant kito)
1 kiaušinio
2 didelių pomidoro griežinėlių
šiek tiek smulkintų salotų lapų (idealiu atveju naudočiau Romaine, nes ji traški, bet šįkart naudojau, kokią turėjau)
šiek tiek svogūno (nebūtina, bet man norėjosi to svogūniško kick)
majonezo (aš į savo majonezą dar dėjau šiek tiek garstyčių ir hot sauce, bet to daryti nebūtina)
arbatinio šaukštelio sviesto kiaušinio kepimui
šiek tiek sūrio (nebūtina – naudojau pabarstymui ant kiaušinio)


Eiga:
Pradėti reiktų nuo orkaitės įjungimo ant 180. Beikonas keps apie 20 minučių – per tą laiką mes suruošim likusius ingredientus. Rekomenduoju kepimo indą iškloti sviestiniu popieriumi, sudėti beikoną ir uždėti dar vieną popieriaus sluoksnį ant viršaus. Taip girežinėliai gausis idealiai tiesūs ir idealiai traškūs – t.y. tokie, kokių reikia šiam sumuštiniui.
Kol kepa, viską pjaustom – pasiruošiam. Man patinka nupjauti ir duonos kraštus – sakyčiau, tai klasikinis variantas visokiems BLT ir Club sumuštekams. Tada padarom scrambled egg. Aš mėgstu creamy variantą – receptą galima rasti ČIA. Tosteryje arba toje pačioje orkaitėje paskrudinam duoną ir į ją sudedam visus ingredientus maždaug tokia tvarka (kad eitų daržovė, skanukas, dažovė, skanukas): majonezas, pomidoras, šoninė, salota, kiaušinis.


Pasidalinkite receptu!
Pagaminimo laikas:
     Šaltinis:
Регистрация
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно