7 produktai, kurių laikymo terminas beveik begalinis

1. Distiliuotas baltasis actas.
Jį galite vartoti prieš valgį, jeigu abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir visiškai negenda.

2. Medus
Šis produktas tarnaus tikriausiai iki pat jūsų mirties (kad ir negražu taip sakyti). Bičių darbas ir magiška jo sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę iš oro. Bet jeigu pašildytas medus yra uždarytas teisingai, drėgmė neįsigers. Ir tai tik padidina jo tinkamumo laiką. Manoma, kad seniausiam šio produkto indui jau dabar yra 5500 metų.

3. Tirpi kava.
Jeigu ji laikoma vakuuminėje pakuotėje, ji tarnaus jums be galo ilgai.

4. Grynas klevų sirupas.
Granuliuotas cukrus, medus bei klevų sirupas pasižymi labai dideliu atsparumu mikroorganizmų augimui, įskaitant pelėsį. Tad šio produkto tinkamumo terminas nesibaigs.

5. Druska
Jūros druska, virtuvinė druska arba košerinė druska - visos jos bus tokios pat šviežios, kaip ir tą dieną kai pirkote. Ne veltui druska yra naudojama kitų produktų konservavimui.
Bet jeigu į ją dedamas jodas, ją galite naudoti maždaug 5 metus. Tad jeigu jūs matote užrašą "juoduota druska", galite žinoti, kad būtent šio produkto tinkamumo vartoti laikas ribotas.

6. Sojos padažas.
Jame yra daug druskos, kuris užkerta kelią bakterijų augimui. Nors jo tinkamumo terminas beveik niekada nesibaigs, su metais jis gali tiesiog prarasti savo skonį. Geriau yra laikyti jį vėsioje vietoje.

7. Cukrus
Cukrus realiai niekada negenda, todėl kad jo sudėtis apsaugo jį nuo bakterijų augimo. Tiesiog patalpiname jį į hermetišką konteinerį, kad išvengtume drėgmės bei vabzdžių patekimo.


Paskelbta lankytojo: 29 Geg. 2020


Kaip manai? :) Pakomentuok.

Регистрация
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно